HakkImIzda

Aksa Dış Ticaret

Aksa Dış Ticaret 1980 yılında tamamen Türk sermayesiyle kurulmuştur. Aksa, 30 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır. Aksa Dış Ticaret olarak hizmet verdiği alanda; Türkiye’nin ihracatının geliştirilmesinde katkı sağlamaya odaklıdır.

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikim ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Aksa, dinamik, uluslararası ticaret usullerine uygun ve şeffaf yapısıyla sektörünün önemli oyuncularından olmaya devam etmektedir.

Aksa, Türk menşeili ürünlerin Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde tanıtılması, pazarlanması ve distribütörlüğü ile ülke pazar payının geliştirilmesi noktasında önemli katkılar sağlamaya devam etmektedir.

“Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Dış Ticarette başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan AKSA DIŞ TİCARET gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. ”